ksdsk

Dobrodošli na stranice Katedre za mehaniku materijala i ispitivanje konstrukcija

pročelnik Katedre: prof. dr. sc. Joško Krolo

 

Djelatnici

REDOVITI PROFESOR
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
prof.dr. sc. Diana Šimić Penava 01/4639 426 426 dianas@grad.hr D103
prof.dr. sc. Joško Krolo 01/4639 607 607 krolo@grad.hr D6
IZVANREDNI PROFESOR
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
izv. prof. dr. sc.  Domagoj Damjanović 01/4639 601 601 ddomagoj@grad.hr D5
DOCENT
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
doc.dr.sc. Ana Skender 01/4639 525 525 askender@grad.hr D102
doc.dr.sc. Ivan Duvnjak 01/4639 694 694 iduvnjak@grad.hr D4
doc. dr. sc. Marko Bartolac 01/4639 694 694 mbartolac@grad.hr D4
ASISTENT
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
Janko Košćak, mag. ing. aedif. 01/4639 615 615 jkoscak@grad.hr D5a
Katarina Holek, mag. ing. aedif. 01/4639 525 525 kholek@grad.hr D102
POSLIJEDOKTORAND
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
dr. sc. Marina Frančić Smrkić 01/4639 247 247 mfrancic@grad.hr D104
OSTALI
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
Željko Kelković 01/4639 605 605 zkelkovic@grad.hr D10
Ana Martić 01/4639 600 600 amartic@grad.hr D109