Autor: Miroslav Madžarac

Na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu  se od 23. do 27. travnja 2019.održavala međunarodna radionica Shell Puzzle-parametarsko modeliranje i digitalna proizvodnja.

Radionicu su organizirale nastavnice Katedre za geometriju i fiziku  izv. prof. dr. sc.  Dora Pokaz, doc. dr. sc. Helena Koncul, dr. sc. Iva Kodrnja i doc. dr. sc. Sonja Gorjanc, dok su voditelji radionice  bili profesori Milena Stavrić i Albert Wiltsche s Tehničkog sveučilišta u Grazu, Austrija, koji su došli u okviru Erasmus+ mobilnosti za nastavno osoblje.  Sudionici radionice bili su studenti sa Građevinskog i Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Arhitektonsko-građevinsko-geodetskog fakulteta iz Banja Luke, Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Nišu te Fakulteta tehničkih nauka iz Novog Sada. Zadnji dan postavljena je i izložba završnih radova koja se u narednom tjednu mogla pogledati u zajedničkoj auli Građevinskog, Arhitektonskog i Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Pogledaj plakat radionice.