Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Dobrodošli na stranice Katedre za mehaniku materijala i ispitivanje konstrukcija

pročelnik Katedre: izv.prof.dr.sc. Ivan Duvnjak

 

Djelatnici

REDOVITI PROFESOR U TRAJNOM ZVANJU
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
prof.dr. sc. Diana Šimić Penava 0174690 855 855 diana.simic.penava@grad.unizg.hr 306
REDOVITI PROFESOR
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
prof. dr. sc. Domagoj Damjanović 01/4690 808 808 domagoj.damjanovic@grad.unizg.hr 205

IZVANREDNI PROFESOR

Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
izv. prof.dr.sc. Marko Bartolac 01/4690 818 818 marko.bartolac@grad.unizg.hr 307
izv. prof. dr. sc. Ivan Duvnjak 01/4690 855 855 ivan.duvnjak@grad.unizg.hr 306
izv. prof. dr. sc. Ana Skender 01/4690 857 857 ana.skender@grad.unizg.hr 304
DOCENT
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
doc.dr.sc. Marina Frančić Smrkić 01/4690 857 857 marina.francic.smrkic@grad.unizg.hr 304
ASISTENT
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
Suzana Ereiz, mag. ing. aedif. 01/4690 856 856 suzana.ereiz@grad.unizg.hr 305
Jurica Pajan, mag. ing. aedif. 01/4690 856 856 jurica.pajan@grad.unizg.hr 305
POSLIJEDOKTORAND
Osoba
Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
dr. sc. Janko Košćak 01/4690 856 856 janko.koscak@grad.unizg.hr 305

STRUČNI SURADNIK

Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
dr. sc. Joško Krolo     josko.krolo@grad.unizg.hr 306
OSTALI
Osoba Tel. javni Tel. kućni e-mail Lokacija
Marin Bodulušić 01/4690 856 856 marin.bodulusic@grad.unizg.hr 305
Željko Kelković     zeljko.kelkovic@grad.unizg.hr P005
Ana Martić 01/4690 818 818 ana.martic@grad.unizg.hr 307