Izbornik predmeta
MATEMATIKA 3
Šifra: 21802
ECTS: 7.5
Nositelji: prof. dr. sc. Tomislav Došlić
prof. dr. sc. Alan Filipin
doc. dr. sc. Kristina Ana Škreb
Izvođači: Ivana Bobinac , mag. math. - Auditorne vježbe
doc. dr. sc. Kristina Ana Škreb - Auditorne vježbe
Prijava ispita: Studomat
Opterećenje:

1. komponenta

Vrsta nastaveUkupno
Predavanja 45
Auditorne vježbe 30
* Opterećenje je izraženo u školskim satima (1 školski sat = 45 minuta)
Opis predmeta:
Predavanja:
1. Obične diferencijalne jednadžbe [3]
2. Fourierovi redovi [3]
3. Parcijalne diferencijalne jednadžbe i odgovarajući linearni modeli matematičke fizike [20]
4. Numeričke metode rješavanja običnih i parcijalnih diferencijalnih jednadžbi [16]

Vježbe (auditorne):
Vježbe prate predavanja
Literatura:
  1. T. Došlić, D. Pokaz: Matematika 3, interna skripta GF, dostupna na web-stranici kolegija.
  2. T. Slijepčević-Manger: Zbirka zadataka iz Matematike 3, dostupna na web-stranici kolegija.
Preporučena literatura:
  1. E. Kreyszig: Advanced Engineering Mathematics, John Wiley and Sons Ltd., 1999.
  2. F. Scheid: Numerical Analysis, Schaum's Outline Series in Mathematics, McGraw-Hill Book.
1. semestar
Izborni predmeti 1. semestra G, H, K, OG, M i P - Redovni smjer - Geotehnika
Izborni predmeti 1. semestra G, H, K, OG, M i P - Redovni smjer - Hidrotehnika
Izborni predmeti 1. semestra G, H, K, OG, M i P - Redovni smjer - Konstrukcije
Izborni predmeti 1. semestra G, H, K, OG, M i P - Redovni smjer - Materijali
Izborni predmeti 1. semestra G, H, K, OG, M i P - Redovni smjer - Organizacija građenja
Izborni predmeti 1. semestra G, H, K, OG, M i P - Redovni smjer - Prometnice
Obavezni predmet - Redovni smjer - Teorija i modeliranje konstrukcija
Termini konzultacija:
Obavijesti
Potpisi
Autor: Kristina Ana Škreb

Potpisi (za studente koji su ostvarili pravo na potpis) dijelit će se na posljednjem predavanju, u ponedjeljak 20. siječnja 2020. 

Vježbe za Grupu 2
Autor: Ivana Bobinac

Vježbe za grupu 2 u zadnjem tjednu nastave održat će se u četvrtak, 23.1., od 14 do 16 sati u predavaonici P1 (s grupom 1).

Rezultati popravnog kolokvija
Autor: Ivana Bobinac

Objavljeni su u repozitoriju. Uvid će se održati u ponedjeljak, 20. siječnja, prema sljedećem rasporedu:

  • Grupa 1 (Geotehnika, Materijali i Konstrukcije) u 11 sati (D101c),
  • Grupa 2 (Prometnice, Organizacija građenja, Hidrotehnika i Teorija i modeliranje konstrukcija) u 10 sati (D101d).
Forum
Sortiraj prema: naslovu | vremenu zadnjeg odgovora | vremenu otvaranja teme
Naslov Odgovori Zadnji odg.
Česta pitanja