Dan Građevinskog fakulteta - 98. obljetnica

Svečanom sjednicom Fakultetskoga vijeća u utorak 20. veljače 2017. u 11 sati Građevinski fakultet obilježio je 98. obljetnicu postojanja.

Svečana proslava održana je  Velikoj predavaonici uvodnim obraćanjima i pozdravnim govorima državne tajnice Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, gđe. Katice Prpić, izaslanice gradonačelnika Grada Zagreba gđe. Sanje Cvjetko Jerković, rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, dojučerašnje predsjednice Udruge hrvatskih građevinskih fakulteta izv. prof. dr. sc.  Ivane Štimac Grandić i dekana prof. dr. sc. Nevena Kuspilića.

Dekanovu nagradu za nagrađene studentske radove, zaslužena priznanja za postignuti uspjeh u akademskoj godini 2015./2016. i novčane nagrade vrijednim studentima uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekan za nastavu izv. prof. dr. sc. Tomislav Kišiček.

DEKANOVA NAGRADA:

• Sara Buljat, Krunoslav Išlić i Ivan Vojnović
  • Filip Cvetko i Zvonimir Čićin Angul
  • Dajana Zarić i Katarina Žagrić

PLAKETA:

• Saša Pejić
  • Anthony Ninčević
  • Zlatko Seder
  • Katarina Marić
  • Josip Roso
  • Suzana Ereiz
  • Jakov Oreb