13/07/2021

Potpisivanje Sporazuma o suradnji s COLAS Hrvatska dd

Suradnja između Građevinskog fakulteta u Zagrebu i COLASa započela je kroz sajam poslova GRADify u travnju ove godine, a nastavlja se kroz program stručnih praksi. Studentima nude mogućnost obavljanja stručne prakse i mentorstva od strane kolega inženjera i stručnjaka niskogradnje na gradilištima kroz upoznavanje s projektnom dokumentacijom, upoznavanje s građevinskom dokumentacijom, upoznavanje sa svim vrstama radova niskogradnje, upoznavanje sa samim postupkom izvođenja svih vrsta radova niskogradnje (građevinski radovi - iskopi, zemljani radovi, odvodnja, kolnička konstrukcija).

Colas Hrvatska je dio internacionalne korporacije koja posluje u gotovo 50 zemalja na 5 kontinenata, a u Hrvatskoj je jedna od vodećih tvrtki u području izgradnje i održavanja cesta i prometne infrastrukture.