06/12/2022

Panel diskusija "Čajanka s građevinarom"

Često razmišljaš o svojoj budućoj karijeri i ne znaš kako započeti? Razmišljaš što i kako nakon fakulteta? Ili si možda već počeo graditi svoju karijeru, ali bi ti svaki savjet dobro došao? Jedva čekaš započeti svoju karijeru i već si sve osmislio?

Ako se pronalaziš u ovakvim ili sličnim razmišljanjima, imamo za tebe pravu radionicu koja će ti uz dobru zabavu pomoći razjasniti tvoje misli.

Na „Čajanki s građevinarom“ naši će panelisti s tobom podijeliti:

• osobna iskustva sa studija
  • i opisati svoj karijerni put
  • pružiti ti pokoji savjet
  • odgovoriti na pitanje što nastavnik, odnosno poslodavac priželjkuje od studenta
  • odgovoriti na tvoja pitanja

„Čajanka s građevinarom“ je zamišljena kao neformalna panel diskusija uz druženje te kviz koji organizira Studentski zbor Građevinskog fakulteta.

Kada?

Prva „Čajanka s građevinarom“ će se održati 15. prosinaca 2022. od 15:30 do 17:30 u dvorani P3.

Tko su panelisti?

Na prvoj „Čajanki s građevinarom“ svoja će iskustva podijeliti:

- predstavnik nastavnika: izv. prof. dr. sc. Mario Bačić, dipl. ing. građ. sa Zavoda za geotehniku

- predstavnik asistenata: dr. sc. Janko Košćak, mag. ing. aedif. sa Zavoda za tehničku mehaniku

- predstavnik poslodavaca: David Anđić, mag. ing. aedif. iz Studio Arhing d.o.o.

Prijavi se putem obrasca na poveznici do 14. prosinca 2022. te kreni i ti graditi svoj karijerni put.