31/01/2023

Sajam poslova GRADify

Treći sajam poslova GRADify održat će se u subotu, 25. veljače 2023. uživo u auli Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Sajam poslova GRADify događaj je u organizaciji Centra karijera Građevinskog fakulteta kojemu je cilj predstaviti poslodavce i povezati ih sa studentima te studentima pružiti uvid u upoznavanje s mogućnostima stručne prakse i budućeg zaposlenja.  Poslodavci će se predstaviti studentima na info pultu te putem panel diskusije, a program će voditi i moderirati voditeljica Iva Šulentić.

Sajam će se održati kao poludnevno događanje uz popratne zabavne i edukativne sadržaje. Trajanje programa se predviđa od 13 do 18 sati nakon čega će se nastaviti druženje u opuštenoj atmosferi uz DJ-a.

Uz bogati edukativni sadržaj, očekuju vas i nagradne igre uz vrijedne nagrade.

Sajam poslova održava se u sklopu projekta GRASP - Stručna praksa na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu koji je financiran iz Europskog socijalnog fonda.

Više informacija o sajmu i kako se prijaviti možete saznati ovdje