Dan Građevinskog fakulteta - 97. obljetnica

Svečanom sjednicom Fakultetskoga vijeća u petak 19. veljače 2016. u 11 sati Građevinski fakultet obilježio je 97. obljetnicu postojanja.

Svečana proslava održana je  Velikoj predavaonici uvodnim obraćanjima i pozdravnim govorima ministra graditeljstva i prostornog uređenja gospodina Lovre Kuščevića, rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, predsjednice Udruge hrvatskih građevinskih fakulteta izv. prof. dr. sc.  Ivane Štimac Grandić i dekana prof. dr. sc. Nevena Kuspilića.

Dekanovu nagradu za nagrađene studentske radove, zaslužena priznanja za postignuti uspjeh u akademskoj godini 2014./2015. i novčane nagrade vrijednim studentima uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekan za nastavu izv. prof. dr. sc. Tomislav Kišiček.

DEKANOVA NAGRADA:

• Kristian Divjak
  • Filip Kalinić
  • Tea Martinac

Priznanja i nagrade zaslužnim djelatnicima Fakulteta uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekanica za poslovanje izv. prof. dr. sc. Nina Štirmer:

• prof.dr.sc. Dubravka Bjegović
  • prof.dr.sc. Jadranko Izetbegović
  • prof.dr.sc. Planko Rožić
  • Sonja Golenja

Zahvalnice predstavnicima tvrtki koje su donirale Fakultet uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekanica za poslovanje izv. prof. dr. sc. Nina Štirmer:

• HRVATSKA KOMORA INŽENJERA GRAĐEVINARSTVA
  • BETON LUČKO