Dan Građevinskog fakulteta - 99. obljetnica

Svečanom sjednicom Fakultetskoga vijeća u srijedu 21. veljače 2018. u 11 sati Građevinski fakultet obilježio je 99. obljetnicu postojanja.

Svečana proslava održana je  Velikoj predavaonici uvodnim obraćanjima i pozdravnim govorima državnog tajnika za infrastrukturu iz Ministarstva mora, prometa i infrastrukture  g. Tomislava Mihotića, pomoćnice ministra  iz Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja  dr. sc. Maje-Marije Nahod, rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa i dekana prof. dr. sc. Nevena Kuspilića.

Dekanovu nagradu za nagrađene studentske radove, zaslužena priznanja za postignuti uspjeh u akademskoj godini 2016./2017. i novčane nagrade vrijednim studentima uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekan za nastavu izv. prof. dr. sc. Tomislav Kišiček.

DEKANOVA NAGRADA:

• Andrea Jugovac
  • Dominik Perić
  • Ena Tolj

Priznanja i nagrade zaslužnim djelatnicima Fakulteta uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekan za međunarodne odnose i suradnju prof. dr. sc. Ivica Završki:

• Prof.dr.sc. Mladen Garašić
  • Prof.dr.sc. Mariza Katavić
  • Prof. dr. sc. Mladen Radujković
  • Krešimir Kašner

Zahvalnice predstavnicima tvrtki koje su doprinijele razvoju Fakulteta uručili su zajedno dekan prof. dr. sc.  Neven Kuspilić i prodekanica za poslovanje izv. prof. dr. sc. Nina Štirmer:

• Hrvatski savez građevinskih inženjera
    -    Dodjeljivanje nagrada za diplomske i doktorske radove